Powrót Powrót

Współpraca z architektami

Jesteś architektem lub projektantem wnętrz i potrzebujesz nie tylko najwyższej jakości opraw, ale też wsparcia przy projektowaniu oświetlenia? Rozpoczynając współpracę z marką SternLight, dołączasz do grona pasjonatów oświetlenia w doskonałej formie.

Pasja i doświadczenie

Profesjonaliści, którzy stoją za marką SternLight, z zaangażowaniem, pasją oraz przede wszystkim z ogromną wiedzą i doświadczeniem, pomogą Ci wybrać najbardziej optymalne rozwiązania oświetleniowe do wnętrza, które projektujesz. W naszym zespole spełniają się zawodowo projektanci oświetlenia z certyfikatami i wymogami inwestycyjnymi.

Modele 3D

Na potrzeby architektów i projektantów wnętrz na naszej stronie są dostępne modele 3D wszystkich opraw znajdujących się w rodzinie SternLight. Możesz je pobrać poniżej w dwóch rozszerzeniach do wyboru: 3ds i DWG.

Przejdź do pobrania modeli 3D >>

Gdzie można nas zobaczyć?

Oprawy marki SternLight mają dedykowane ekspozycje w najlepszych showroomach w całej Polsce. Co ważne, nasze oprawy najczęściej są dostępne "od ręki", dzięki stanom magazynowym.

Szkolenia dla architektów

Aby przybliżyć Wam nasze produkty oraz lepiej się poznać, systematycznie organizujemy szkolenia dla architektów. Jeśli jesteś zainteresowany szkoleniem grupowym lub spotkaniem indywidualnym, napisz do nas na podany adres mailowy: wojciech.mantur@sternlight.pl

Zamów oprawy SternLight