Powrót Powrót

Minimalistyczne oprawy natynkowe w kolorowym mieszkaniu Dziurdzia Projekt

Barwne wnętrza to trend, który zdaje się umacniać swoją pozycję z każdym rokiem. Natomiast na jakie oświetlenie postawić w kolorowym mieszkaniu? Architekci ze studia Dziurdzia Projekt wybrali minimalistyczne oprawy natynkowe SternLight.

Inwestorzy porzucają monochromatyczne palety oparte na bielach oraz szarościach i zapraszają do swoich domów intensywne barwy. Warto podkreślić, że kolor nie wyklucza minimalizmu, który nie kojarzy się już z bezosobowymi wnętrzami. Styl ten coraz bardziej wyraża współczesny styl życia, gdzie stawia się na jakość i wygodę, a nie ilość otaczających nas przedmiotów.

Właśnie odzwierciedleniem tych nastrojów jest mieszkanie autorstwa Dziudzia Projekt. Oświetlenie, które jest bardzo ważnym elementem każdej aranżacji, nie mogło być w tym przypadku zbyt widoczne. Właśnie dlatego wybór padł na oprawy Miss Flexy, które stapiają się z powierzchnią sufitu, stając się niemal niezauważalne. Jednocześnie równomiernie oświetlają wnętrze i są bardzo dobrym towarzystwem dla lampy dekoracyjnej. 

Minimalistyczne oprawy natynkowe Sternlight są też dobrym wyborem do łazienki. Modele o podwyższonym stopniu szczelności nie uszkodzą krople wody padające z dowolnego kąta, a także nie wniknie do niech pył w ilościach zakłócających prace urządzenia.

Zobacz oprawy, które sprawdzą się w łazience

 

Luksusowy apartament z oprawami SternLight