Powrót Powrót

Projekt wnętrza w dobrym świetle | proj. Dezeen Architekci

Dzisiejszą inspirację będzie stanowił dla nas projekt arch. Natalii Pęckiej z Dezeen Architekci, w którym odkryjemy szerokie możliwości zastosowania opraw magnetycznych z systemu Archlines należącego do portfolio polskiej marki SternLight.

Oświetlenie magnetyczne w projekcie kuchni

Sercem domu jest czarno - drewniana kuchnia w loftowym klimacie. Jej industrialny charakter podkreśla oświetlenie, które zostało zaprojektowane specjalnie na potrzeby tego wnętrza. Z 6 modułów dostępnych w systemie Archlines, architektka stworzyła autorską kompozycję, która nie tylko idealnie pasuje do stylu wnętrza, ale też optymalnie oświetla kuchnię utrzymaną w ciemnej kolorystyce. Co ciekawe, system profili magnetycznych jest zastosowany nie tylko na suficie, ale też w sposób pionowy na ścianie, co pokazuje ogromne możliwości systemu Archlines. 

Nowoczesny przedpokój

Nasze oprawy magnetyczne Archlines znalazły się również w projekcie przedpokoju, który stanowi wizytówkę domu. Jest nie tylko piękny i funkcjonalny, ale też doskonale oddaje styl, w jakim jest urządzony cały dom. Hol zachwyca przede wszystkim zielonym sufitem a także innowacyjnością. 

Oświetlenie industrialnego wnętrza | Proj. Joanna Walewska