Powrót Powrót

Klasyczny apartament oświetlony oprawami SternLight | Proj.: Anita Kruk

Klasyka we wnętrzach to gwarancja aranżacji, nie uginającej się trendom i odpornej na upływający czas. Piękno szlachetnych materiałów i stonowanej kolorystyki podkreśla światło. W ciągu dnia zapewniają je duże okna, natomiast po zmroku rolę tę przejmują oprawy natynkowe. 

Piękno, które nie przemija

Najnowszy koncept apartamentu, zaprojektowany przez architektkę Anitę Kruk, ukazuje nowoczesną odsłonę stylu klasycznego. Wnętrze otula drewno w orzechowym wybarwieniu, akcentem kolorystycznym jest sofa w leśnej zieleni, a idealne światło zapewniają oprawy natynkowe Tube marki SternLight.

Przestronna strefa dzienna płynnie łączy się z przedpokojem – tak powstała przestrzeń musi być odpowiednio doświetlona. Za dnia, duża ilość naturalnego światła wpada przez okna, zajmujące całą wysokość ściany. Natomiast po zmroku, funkcję tę przejmują równomiernie rozmieszczone oprawy natynkowe. Architektka Anita Kruk wybrała model Tube. Biała wersja stapia się z powierzchnią sufitu, dzięki czemu stają się niemal niewidoczne. Tym Samym pozwalają zabłysnąć oświetleniu dekoracyjnemu, umieszczonemu nad wyspą oraz stołem jadalnianym.

Idealne światło

Polska marka SternLight skierowana jest do osób ceniących minimalistyczne formy oraz wnętrza, w których główną rolę gra światło. Myślą przewodnią jej twórców, było wprowadzenie na rynek maksymalnie uniwersalnego produktu, z łatwością dopasowującego się do każdego wnętrza oraz potrzeb jego użytkowników. Rezultatem tych dążeń są minimalistyczne oprawy oświetleniowe, tworzone z pasją do szczegółów oraz charakteryzujące się najlepszym stosunkiem jakości do ceny.

Projekt: Anita Kruk

Luksusowa łazienka z systemem ARCHLINES | Proj.: Mona Amer Interior