Powrót Powrót

Znak jakości "Must Have" dla kinkietu Halo

Kinkiet Halo polskiej marki SternLight znalazł się w gronie najlepiej zaprojektowanych polskich produktów. Prestiżowy znak jakości ,,must have” otrzymał  w plebiscycie, który odbył się w ramach Łódź Design Festival 2018. W zakresie konkursu są wyróżniane produkty polskich projektantów i producentów, które odzwierciedlają najważniejsze trendy w polskim projektowaniu.

Co wyróżnia kinkiet Halo i dlaczego warto go mieć?

Znak jakości ,,must have” przyznany oprawie Halo to swojego rodzaju rekomendacja konsumencka – wyróżniony przedmiot warto mieć.

Kinkiet Halo łączy w sobie trzy cechy: światowy design, najwyższą jakość i polską cenę. Prosty i zarazem elegancki w formie kinkiet uwypukla wszystkie walory wnętrza. Możliwość ściemniania światła pozwala stworzyć we wnętrzu wyjątkowo przytulny klimat. Warto docenić również to, że oprawa jest proekogiczna za sprawą innowacyjnej metody wykonania.

Prosta i neutralna forma kinkietu wykonanego w technologii ciśnieniowego odlewu aluminium malowanego metodą proszkową sprawia, że oprawa za każdym razem ma doskonale dopracowany kształt i jest wysoce odporna na działanie czynników zewnętrznych. Kinkiet Halo jest wyposażony w dwa zintegrowane i regulowane źródła światła LED, nadające mu podwójną funkcjonalność: główne - ściemniane źródło światła pośredniego o mocy 6,5W, kierunkowe skupione o mocy 3W oraz o podwyższonym współczynniku oddawania barw CRI90.

Kinkiet Halo marki SternLight wyróżniony znakiem jakości

Wyboru produktów wyróżnionych znakiem must have 2018 dokonali dziennikarze i specjaliści z zakresu wzornictwa w składzie:

  • Agnieszka Jacobson Cielecka – dyrektor programowa School of Form;
  • Agnieszka Gruszczyńska Hyc – redaktor naczelna miesięcznika „M jak Mieszkanie” oraz urzadzamy.pl;
  • Anna Grużewska – redaktor magazynu „Czas na Wnętrze”;
  • Dominika Olszyna – strateg kontentu w obszarze Lifestyle i Rozrywka portalu Wirtualna Polska;
  • Michał Mazur – dziennikarz, bloger „TrendNomad.com”;
  • Ewa Mierzejewska – właścicielka firmy Ewa&Wnętrze;
  • Ewa Solarz – niezależna kuratorka;
  • Michał Piernikowski – dyrektor Łódź Design Festival.