Powrót Powrót

Oprawa zewnętrzna UNI - synonim uniwersalności

Kolejnym krokiem w rozwoju marki SternLight jest powiększenie rodziny produktów o model outdoorowy. Oprawa zewnętrzna UNI charakteryzuje się trwałością i szerokim spektrum zastosowań. Sprawdzi się w ogrodzie, jak i na elewacjach budynków, podkreślając piękno architektury. 

Oprawa zewnętrza UNI – unikatowość

UNI posiada projektor LED ze zintegrowanym źródłem światła o temperaturze barwowej 3000K. Układ optyczny oparto na soczewce, która zapewnia wysoką skuteczność świetlną i niższy współczynnik olśnienia w stosunku do optyki reflektorowej. Oprawa zewnętrzna UNI posiada podwyższony współczynnik oddawania barw – CRI90 oraz ściemnianie w standardzie fazowym. Dzięki klasie szczelności IP65 jest wyjątkowo odporna na czynniki atmosferyczne, a zakres jej pracy wynosi od -20 do +50 stopni Celsjusza. Ponadto UNI wyposażono w wysokiej jakości zasilacz oraz oprawę o dużej odporności na uderzenia i inne zewnętrze uszkodzenia mechaniczne (IK06). Natomiast regulowana, wychylna i obrotowa główka, pozwala ustawić oprawę pod różnymi kątami i kierunkami.  

Uniwersalność

Oprawa zewnętrza UNI jest produktem niezwykle uniwersalnym. Cechę tą zawdzięcza między innymi niewielkim gabarytom ( ϕ10cm, wys.9,6cm) oraz regulowanej główce. Oprawa jest przeznaczona do montażu na rożnych powierzchniach. Może pełnić rolę oświetlenia górnego, ale sprawdzi się również w roli kinkietu, np. nad drzwiami wejściowymi. Zainstalowana na ziemi, pięknie podkreśli bryłę budynku. Oczywiście UNI może być wykorzystana jako oświetlenie ogrodowe. Do montażu na miękkim podłożu, przeznaczony jest opcjonalny szpikulec, wykonany z wysokiej jakości materiału. Ponadto oprawa posiada dwa wejścia na kabel, co umożliwia połączenie przelotowe większej ilości lampek. UNI wzbogaci aranżację ogrodową oświetlając zieleń lub drzewa. Za sprawą opraw, można także zbudować wyjątkową iluminację architektury, bez względu na to czy mamy do czynienia z budynkiem prywatnym czy komercyjnym. 

System ARCHLINES ze sterowaniem bezprzewodowym Bluetooth