Powrót Powrót

System ARCHLINES ze sterowaniem bezprzewodowym Bluetooth 

SternLight uważnie obserwuje współczesne potrzeby użytkowników, dlatego w naszej ofercie znajduje się oświetlenie sterowane bezprzewodowo. Jeden z naszych najpopularniejszych produktów, czyli system magnetyczny ARCHLINES jest już dostępny z opcją Bluetooth.

Systemem magnetycznym ARCHLINES można sterować za pośrednictwem smartfonu lub tabletu, posiadających system operacyjny 9iOS lub Android. Technologia umożliwia włączanie i wyłączanie, a także ściemniania i rozjaśniania do czterech grup w obrębie jednego systemu. Co to oznacza w praktyce? Jeśli wybierzemy oprawy typu Spot, które będą stanowić grupę 1 oraz Stripe, będące grupą 2, możemy operować nimi niezależnie od siebie. Kiedy Spoty zostają wyłączone, Stripy mogą być zapalone lub jedna z grup ściemniona. Pozwala to na maksymalne dopasowanie natężenia światła do naszych aktualnych potrzeb, a to wszystko za sprawą aplikacji w naszym telefonie czy tablecie. Dodatkowo aplikacja posiada wiele rozbudowanych funkcji, umożliwiających tworzenie scenariuszy świetlnych, ustawianie timerów czy dodania czujnika ruchu. 

Systemem ARCHLINES można sterować za pośrednictwem aplikacji Casambi, równolegle poprzez urządzenie mobilne, pilot, ale także tradycyjny włącznik.

 

 ARCHLINES - system magnetyczny oświetlenia LED od SternLight