Powrót Powrót

SternLight - oświetlenie stworzone do nowoczesnych wnętrz

Oświetlenie nie musi być okazałe, żeby przyciągać wzrok. Dyskretna elegancja - to ona charakteryzuje nowocześnie urządzone wnętrza, a uzyskamy ją, decydując się na minimalistyczne oprawy, które sprawdzają się zarówno w roli głównej, jak i dopełnienie oświetlenia ogólnego.

Dyskretna elegancja, czyli oprawy wpuszczane

Oprawy wpuszczane to prawie niewidoczne dla oczu punkciki świetlne. Te należące do rodziny SternLight charakteryzują się dyskretnym designem zrealizowanym na każdym poziomie. Nie mamy tu do czynienia z przerostem formy nad treścią lecz z pożądaną prostotą. Modele wpuszczane idealnie wpisują się w dewizę ,,mniej znaczy więcej”. Naturalne światło, jakie dają oprawy SternLight czynią wnętrze niezwykle przytulnym i przyjemnym w odbiorze. 

Proj. Sojka & Wojciechowski

Modnie i funkcjonalnie

Bardziej wyrazistą oprawą oświetleniową są oprawy natynkowe i reflektory. Ich prosta i zarazem uniwersalna forma sprawdzi się w każdym stylu i rodzaju pomieszczenia. Reflektory zamocowane na szynoprzewodzie doskonale odnajdą się w stylu industrialnym. Dzięki dostępności dwóch podstawowych kolorów w ofercie marki: czarnego i białego, każdy ma szansę dobrać oprawę idealnie wpisującą się w koncept wnętrza.

Systemy szynowe - oświetlenie stworzone by podkreślać

Zalety minimalistycznego oświetlenia 

Oprawy oświetleniowe dopełniają styl wnętrza, a często podkreślają go. Jednakże nie tylko o zaletach dekoracyjnych będzie mowa. Małe punkciki świetlne idealnie nadają się do oddzielenia stref funkcyjnych w otwartej przestrzeni. Taka gra światłem wprowadza umowne podziały, które są szczególnie pożądane w mieszkaniach o mniejszym metrażu. Oprawy natynkowe i wpuszczane idealnie sprawdzą nie tylko w małych pomieszczeniach, ale też na przykład w ciągach komunikacyjnych, bowiem spełniają swoją podstawową funkcję, a przy tym nie zabierają miejsca. 

Oświetlenie SternLight w małych mieszkaniach