Powrót Powrót

Oświetlenie SternLight w małych mieszkaniach

Oprawy marki SternLight coraz chętniej wykorzystywane są w aranżacjach małych mieszkań. Architekci wnętrz przekonują, że modele kojarzone do tej pory z oświetleniem technicznym, idealnie wpisują się we wnętrza o stylu minimalistycznym czy loftowym. Głównymi zaletami tego typu oświetlenia jest subtelna forma i szeroki kąt padania światła.

Propozycje SternLight

Szeroka oferta modeli opraw marki SternLight pozwala na dobranie oświetlania, skrojonego na miarę wnętrza użytkownika. Kolorystyka ograniczona do bieli i czerni, przekona zwolenników nienachalnych i subtelnych aranżacji. Spośród ponad 70-ciu modeli opraw, każdy znajdzie produkt skrojony na miarę swoich potrzeb. 

Proj. Dmowska Design

Oprawy natynkowe

Oprawy natynkowe Sternight występują w formie tubularnej lub sześciennej. W zależności od potrzeb, można wybrać lampy o jednym lub dwóch źródłach światła. Oprawy z serii Surface, posiadają ruchome głowice, dzięki czemu można dowolnie ustawiać kąt padania światła. Tego typu rozwiąania, szczególnie sprawdzą się w holach lub wąskich korytarzach.

Zobacz modele natynkowe SternLight

Modele wpuszczane

Decydując się na oprawę wpuszczaną, eliminujemy problem z pojedynczymi lampami ukazującymi się na suficie. Otrzymujemy natomiast spójną, wspaniale prezentującą się kompozycję. Modele wpuszczane to idealne rozwiązanie min. do łazienki.

Projektory

Kolejną grupą opraw są modele przystosowane do szynoprzewodów, które obecnie są najchętniej wybieranym rodzajem oświetlenia. Swoją popularność zawdzięczają przede wszystkim, możliwości dowolnego komponowania punktów świetlnych. Możemy wybrać ilość opraw, ustalić ich odległoś względem siebie oraz kąt padania światła. Elastyczność jest największą zaletą tego typu rozwiązań. Montaż jest szybki i bezproblemowy, podobnie jak ewentualna zmiana aranżacji. Zdjęcie, przesunięcie lub przełączenie projektora, trwa chwilę i nie wymaga narzędzi, ani ingerencji instalatora. Oświetlenie tego typu sprawdzi się w kuchni, łazience czy nawet garderobie.

Poznaj nasze projektory na szynoprzewodach

Systemy szynowe - oświetlenie stworzone by podkreślać