Powrót Powrót

Systemy szynowe - oświetlenie stworzone by podkreślać

Szynoprzewody to rozwiązanie, które bardzo chętnie wybierane jest przez architektów, a to dzięki możliwości dowolnej konfiguracji punktów świetlnych. Systemy szynowe można instalować na ścianie, suficie oraz zawieszać w przestrzeni na metalowych linkach.

Tracekry Beauty

Seria Prostern to profesjonalne oświetlenie, stworzone z myślą o wnętrzach zarówno komercyjnych, jak i prywatnych. W jej skład wchodzą projektory przeznaczone do montowania na szynoprzewodach, wykonane w technologii ciśnieniowego odlewu aluminium, malowanego proszkowo. Projektory z rodziny Tracker dostępne są w kolorze białym i czarnym, a także w dwóch rozmiarach. Wszystkie projektory SternLight posiadają trójfazowe adaptery, umożliwiające selektywne włączanie źródeł światła, zainstalowanego na szynie.

Butik Łukasza Jemiała z projektorami SternLight

Oświetlenie na szynoprzewodach – przeznaczenie

Reflektory Sterlight na szynoprzewodach sprawdzą się tam, gdzie liczy się dobry efekt świetlny. Pozwolą zaakcentować wybrany obiekt, za sprawą pełnej regulacji kierunku świecenia. Ponadto, na szynach, obok projektorów można montować lampy wiszące (przy zastosowaniu dodatkowych adapterów), tym samym tworząc dowolne kompozycje oświetleniowe. Poza wnętrzami komercyjnymi takimi jak sklepy czy restauracje, oświetlenie szynowe jest coraz chętniej wybierane do pomieszczeń prywatnych. Reflektory idealnie komponują się z przestrzeniami nowoczesnymi czy loftowymi, zapewniając pełen komfort użytkownikom.

Proj.: Joanna Walewska; Fot.: Maciej Kruger

Projektory SternLight – dobry wybór

Elastyczność jest największą zaletą tego typu rozwiązań. Montaż jest szybki i bezproblemowy, podobnie jak ewentualna zmiana aranżacji. Zdjęcie, przesunięcie lub przełączenie Trackera, trwa chwilę i nie wymaga narzędzi, ani ingerencji instalatora.
Projektory posiadają zintegrowane źródło światła LED, które gwarantuje niezawodność i jakość użytkowania.

Tracker beauty

Proj.: we’re architects

SternLight - minimalistyczne oświetlenie, maksymalny efekt