Powrót Powrót

SternLight - minimalistyczne oświetlenie, maksymalny efekt

SternLight oferuje minimalistyczne oświetlenie o prostej i neutralnej formie. Oprawy marki to maksymalnie uniwersalne produkty, które dopasowują się do każdego wnętrza oraz potrzeb jego użytkowników. Profesjonalne produkty SternLight, znajdują zastosowanie zarówno we wnętrzach komercyjnych, jak i prywatnych.

Dwie serie – jeden efekt

Oferta SternLight składa się z dwóch serii: Basic - oprawy bez źródła światła i Pro – oprawy z zintegrowanym źródłem światła. Każda z nich zawiera modele natynkowe, wpuszczane oraz projektory. Rodzinę lamp uzupełnia kinkiet Halo, który zdobył prestiżową nagrodę Must Have, a także niezwykła oprawa Blunami. Wszystkie produkty SternLight łączy nowoczesne podejście do designu, w którym liczy się nie tylko strona estetyczna, ale przede wszystkim niezawodna jakość, przyjazne nastawienie do środowiska naturalnego oraz dopasowanie produktu do potrzeb przyszłego użytkownika.

Spektrum możliwości

Niezwykła elastyczność produktów SternLight wynika z mnogości możliwości, jakie daje użytkownikom. Najważniejsze z nich to regulacja wertykalna i horyzontalna, ściemnianie fazowe, a także podwójna funkcjonalność wybranych opraw, które mogą być stosowane jednocześnie jako typowy downlight, jak i wysuwany, regulowany projektor. Marka posiada w swoim portfolio, również systemy oświetleniowe na szynoprzewodach, które umożliwiają umieszczenie wybranej ilości źródeł światła, pod wybranym kątem, w preferowanej od siebie odległości. Natomiast możliwość dobierania zasilaczy o różnej mocy, pozwala uzyskać idealne oświetlenie, w zależności od zapotrzebowania na światło.

Poznaj projektory SternLight

W zgodzie z trendami i naturą

Każda oprawa SternLight wyposażona jest w dodatkową ochronę źródła światła LED, za sprawą poliwęglanowej transparentnej szybki. Producent wprowadził również opcjonalny raster antyolśnieniowy, który istotnie podnosi komfort użytkowania w strefach, gdzie jest to szczególnie wymagane. Uniwersalny design, który przejawia się nie tylko w minimalistycznej formie i możliwościach indywidualizacji produktu, ale też w kolorystyce utrzymanej w czerni i bieli, sprawia że oprawy SternLight rozjaśnią każde wnętrze, niezależnie od przeznaczenia i stylu. 

Znak jakości "Must Have" dla kinkietu Halo