Powrót Powrót

 ARCHLINES - system magnetyczny oświetlenia LED od SternLight

Rodzina opraw marki SternLight, powiększyła się o innowacyjny system magnetyczny oświetlenia LED. ARCHLINES to nowoczesne rozwiązanie, które z powodzeniem sprawdzi się we wnętrzach komercyjnych jak i prywatnych, a jego największą zaletą jest możliwość tworzenia niezwykłych instalacji świetlnych. Poznaj potencjał opraw oświetleniowych przeznaczonych do profilu magnetycznego z serii ARCHLINES.

System magnetyczny oświetlenia LED - nowość w ofercie SternLight

System ARCHLINES składa się z profilu magnetycznego, wyposażonego w oprzewodowanie dla niskiego napięcia oraz magistralę DALI. Kompatybilne z profilem są trzy typy opraw oświetleniowych, posiadające własny adres, który pozwala na indywidualne sterowanie:

- SPOT - projektory w rozmiarach L i S

- STRIPE - linijka świetlna 

- DOTS - punkty świetlne

Zobacz oprawy z serii ARCHLINES

Profil magnetyczny dostępny jest w wersji wpuszczanej do montażu bezramkowego oraz natynkowej, a jego instalacja możliwa jest zarówno na suficie, jak i na ścianie. Oferta systemu ARCHLINES obejmuje również, gotowe elementy do łączenia profili pod kątem 90 stopni, co pozwala na tworzenie układów, przechodzących między różnymi płaszczyznami.

Projektory  SPOT można personalizować, dzięki dostępnymi w ofercie SternLight pierścieniom dekoracyjnym, a także rastrom antyolśnieniowym "plaster miodu".

Profile magnetyczne dostępne są w opcjach:

- natynkowej białej i czarnej

- natynkowej wysokie i niskie

- podtynkowe głębokie

- podtynkowe płytkie

System magnetyczny oświetlenia LED - zalety

ARCHLINES to innowacyjny system, który umożliwia zbudowanie dowolnej konstrukcji świetlnej, charakteryzującej się pełną mobilnością i elastycznością, a co za tym idzie, w pełni podporządkowanej potrzebom użytkownika. Montaż profilu jest łatwy, a samo instalowanie opraw, odbywa się beznarzędziowo, dzięki czemu zamiana aranżacji oświetleniowej jest szybka i nie wymaga udziału fachowca. 

Profil magnetyczny można wyposażyć w jeden typ opraw lub zestawić ze sobą klika różnych modeli, dzięki którym instalacja zyska różnorodną funkcjonalność. 

System sprawdzi się we wnętrzach prywatnych jako oświetlenie główne, a także w przestrzeniach komercyjnych, takich jak sklepy czy galerię sztuki, gdzie idealnie podkreśli ekspozycję.

Napisz do nas

Blunami -  oprawa oświetleniowa symulująca światło słoneczne